Užívaním tabletiek Ma défense dodávate telu látky, ktoré sa nenachádzajú v bežnej strave a sú pre prospešné pre fyzické zdravie. Látky sú skombinované tak, aby pozitívne účinkovali na pleť a pokožku, spevnili prsia, posilnili vlasy, zvýšili aktivitu mozgu a pamäti a boli vašim pomocníkom pri redukcii hmotnosti.
Výživový doplnok obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú pri redukcii hmotnosti. Malinový ketón potláča chuť do jedla a dobíja energiu.  Vitamín E je nápomocný v procese trávenia.  Výťažok zeleného čaju je vynikajúci urýchľovač metabolizmu.  L-karnitín urýchľuje spaľovanie tukov z potravy. Ak je L-karnitin konzumovaný súčasne s tukmi, spaľujú sa rýchlejšie a v tele sa ich menej usadí. Chlorellová vláknina na seba viaže toxické látky a z organizmu ich vylučuje prirodzenou cestou. Pesterec mariánsky udržiava zdravý tráviaci trakt.
Užívanie výživového doplnku Ma défense sa neodporúča užívať tehotným ani dojčiacim ženám.
Nemáme zaznamenané problémy diabetikov pri užívaní tabliet Ma defense, no mali by ste sa poradiť s lekárom, pretože on pozná Váš zdravotný stav natoľko, aby vedel posúdiť či produkt Vášmu zdravotnému stavu skutočne prospeje.
V prípade, že sa na niečo liečite dlhodobo je užívanie tabliet potrebné konzultovať s vašim lekárom alebo lekárnikom. V prípade ľahšej krátkej choroby nie je problém s užívaním výživového doplnku, no ak užívate lieky oznámte to svojmu lekárovi, lekárnikovi.
V závislosti od typu alergie. V prípade bežných alergií na prach, roztoče, zvieratá nie je problém s užívaním tabliet. Ak ste alergický na niektorú zložku Ma défense, alebo si myslíte, že by ste mohli byť alergický, výživový doplnok neužívajte. Zloženie produktu nájdete na http://madefense.sk/zlozenie/
Ak zabudnete užiť tabletku neužívajte viac ako je maximálna denná dávka, teda 2 tabletky denne a potom pokračujte v bežnom užívaní. Tabletky môžete užiť naraz alebo oddelene.
Nie, zatiaľ kamennú predajňu nemáme.
pecate