Pýtate sa, prečo práve tieto dve mená? Odpoveď je jednoduchá: Pretože sa postarajú o správne fungovanie vašej imunity a zaobstarajú vám krásne ladné krivky. A tomu sa predsa nedá odolať.

Ženský ženšen – pomocník číslo 1

Iným pomenovaním ženského ženšenu, ktorý sa ako ženský označuje najmä pre svoje blahodarné účinky pri gynekologických problémoch, je pomenovanie Angelika čínska. Táto rastlinka je veľmi nápomocná pri rozličných ženských ťažkostiach, ale aj ako prevencia. Upravuje hormonálnu nerovnováhu, pomáha zmierniť bolesti pri menštruácii, ale ustaľuje aj cyklus pri nepravidelnej menštruácii. Zároveň je užitočná pri návaloch tepla v období klimaktéria. Vďaka látkam, ktoré obsahuje, má dokonca až takmer dvakrát vyšší účinok proti bolesti než aspirín. Angelika veľmi efektívne bojuje aj s únavou, podporuje obehový systém a prekrvenie, spevní vaše telo a zvýši obranyschopnosť.

Zníži apetít po jedle, ale zvýši ten druhý

Drobná rastlinka, ktorá svojimi žltými kvietkami pripomína harmanček a je rozšírená najmä v oblasti Severnej Ameriky, nesie meno Damiána. Pre jej účinky ju obľubujú a využívajú ženy, ale aj muži po celom svete. Damiána vyrovnáva hladinu testosterónu a pomáha pri jeho nedostatku, lieči zápal močových ciest a pomáha aj pri zväčšenej prostate. Jej užívanie si pochvaľujú sexuálne aktívni ľudia v zrelom veku. Práve pre tieto vlastnosti sa Damiána pridáva do energetizujúcich a afrodiziakálnych doplnkov. Okrem toho vás zbaví únavy, zaženie chmáry a depresiu.

Silná dvojkombinácia

Damiána a Angelika sa navzájom dopĺňajú a ich kombinácia v jednom výživovom doplnku zaručuje želaný synergický efekt. Doplňte svoj jedálniček aj o detoxikujúce zložky ako  zelený čaj, ginko biloba, chlorella či malinový ketón a výsledky v podobe krásneho, štíhleho, zregenerovaného a hlavne zdravého tela budú hmatateľné. Tieto a ďalšie prírodné zložky obsahujú kapsule Ma défense, ktoré vás očistia, zrýchlia spaľovanie, posilnia imunitu a navodia vnútornú harmóniu. Všetko vďaka prírode 🙂